HAKKIMDA

bir fincan kahve

Ben Blogger dünyasına, sizlerde benim BOL KAHVELİ dünyama hoşgeldiniz. Bu bloğu sanal günlük olarak düşünüp sizlere kendi hakkımda değil de hayat hakkında, yaşam ve öneriler, pratik bilgiler, okuduğum kitaplar, yaptığım ve çok çok beğendiğim tadına doyamadığım yemekler, gittiğim mekanlar, gördüğüm şahane yerler ve seyahatlerim hakkında aldığım notları sizlere sunmak için buradayım.

Gittiğim yerlerde aldığım keyfi, yemek yerken mutluluğumu, kitap okurken gözyaşlarımı, pratik birşeyler öğrendiğimde sizlere sunmak için heyecanlarımı biriktirdim.


Sizlerde sanal günlüğüme bir fincan kahve eşliğinde dahil olun ve benimle beraber mutluluklarımızı, bilgilerimizi, ve hayatlarımızı birleştirelim.


BOL KAHVELİ’nin hayatına HOŞGELDİNİZ…

6 yorum:

 1. Temiz sayfa bayılırım tam benlik :) Hoş geldin sende bu dünyaya istediğini umarım çok çok kat kat başarırsınız :) Okuyorum yavaş yavaş bende :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne iyi ettin hoşgeldin:)

   Sil
 2. Tanımaya geldim. Çok çarpıcı, hareketli ve keyifli bir bloğunuz var. Bir tek maille takip butonu. Bunu her kızıma rica ediyorum. Zira yayınlarınızı kaçırmamak için istiyorum. Hayırlı olsun yavrum. Şimdi geç oldu, yarın bir gözden geçireceğim. Sevgilerimle kızım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldin Ece ablam bunu bana yaşayan anılarda da soylemıstın:) o blogu buraya taşıdım:) e mail ile takıpte bir kaç kere uzerıne bastığında çalışıyor :)

   Sil
 3. 100. İZLEYENİNE 5 KALMIŞ, UĞRADIĞIMA SEVİNDİM. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet 5 kişi kaldı hosgeldınız :)

   Sil