GİZLİLİK POLİTİKASI

bolkahveli.com sitesi kişisel bir web sitesidir.
Google ürünü olan Blogger'ın kullanıldığı Bol Kahveli sitemde kullanıcı haklarınıza saygı duyuyor ve sitem üzerinden benimle iletişim kurabileceğiniz her alanda gizliliğinizi ve güvenliğinizi en üst seviyede tutmak çaba sarf ediyorum.

İletişim Sayfası

Bu sayfa aracılığı ile site yetkililerine ulaşabilirsiniz. Sizlere geri dönüş yapılabilmesi için kendi kullandığınız e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler sizin güvenliğiniz ve haklarınız için gizli tutulmaktadır. 

Yorum Alanı

Sitemizde ilk etkileşimde bulunacağınız yorum alanında e-posta adresinin girilmesinin sebebi ise yorum alanı dışında sizinle iletişime geçebilmek içindir. Üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

Google Gizlilik Politikası

Hizmetler kullanıldığı sürece kişisel verilerinizin nasıl ele alındığı, gizliliğinizin nasıl korunduğunu öğrenmek isterseniz google gizlilik politikasından ulaşabilirsiniz.

Sosyal Ağlar Ve Paylaşım

www.bolkahveli.com da kullandığım Facebook, Google plus ve diğer sosyal ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici ve hazır üreticilerin denetiminde olan bileşenlerdir. Sosyal ağların gizlilik politikaları dışında bir politikamız bulunmamaktadır.

Google Plus Gizlilik Politikası
Facebook Gizlilik Politikası 
İnstagram Gizlilik Politikası 
Pinterest Gizlilik Politikası

İletişim

www.bolkahveli.com sitesinde uyguladığımız gizlilik politikasıyla ilgili, soru ve görüşlerinizle ilgili boolkahveli@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.